





3 080 ₴
Показати оптові ціниШини вантажні, всесезонні:
205/75 R16C 110/108Q
DOMIN AGIS CARGO Winter Life KORPUS. Made in Poland.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем.(Оплата при отриманні)
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G&G |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Легковантажні |
| Висота профілю шини | 75 |
| Індекс швидкості | Q |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 205 мм |
| Індекс навантаження шини | 110/108 |
| Тип шини | Радіальна |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Тип | Безкамерна "TL" |