




4 540 ₴
Шина 4х4, болотна:
205/80 R16 104Q
TRAKKER-MACHO RANGER GRIP. GAL-GUM. Made in ITALY.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. ( Оплата при отриманні )
Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб: 09:00-13:00
Нд: Вихідний
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/LDUuJoLGKHk
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Позашляховики |
| Виробник | Glob-Gum |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 80 |
| Індекс швидкості | Q |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина шини | 205 мм |
| Індекс навантаження шини | 104 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |