




3 620 ₴
Показати оптові ціниШина легкова, всесезонна:
235/55 R19 105H
ALL SEASON Q5 (Vredestein). TAGOM TIRES. GAL-GUM. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками
(Нова Пошта, САТ, Делівері), накладним платежем. (Оплата при отриманні)
Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб: 09:00-13:00
Нд: Вихідний.
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vredestein |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс швидкості | H |
| Посадковий діаметр шини | 19" |
| Ширина шини | 235 мм |
| Індекс навантаження шини | 105 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 19" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |