





3 130 ₴
Показати оптові ціниШини вантажні, зимові:
215/65 R16C 109R
GAL-GUM ALPIN WINTER. Made in Poland.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. ( Оплата при отриманні )
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Легковантажні |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | R |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 215 мм |
| Індекс навантаження шини | 109 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |