




3 290 ₴
Показати оптові ціниШина легко-вантажна, зимова:
225/65 R16C 112R
GAL-GUM WMA ALPIN. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. ( Оплата при отриманні )
Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб: 09:00-13:00
Нд: Вихідний.
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | R |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 225 мм |
| Індекс навантаження шини | 112 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |