




1 800 ₴
Показати оптові ціниШина легкова, зимова:
195/50 R15 82H
GAL-GUM ALPIN 3 WINTER A3. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. ( Оплата при отриманні )
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/qzugOlI2BZw
0676724589
0937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Glob-Gum |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Висота профілю шини | 50 |
| Індекс навантаження шини | 100/90 |
| Індекс швидкості | H |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина шини | 195 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 15" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |