




2 130 ₴
Легкова Шина, всесезонна:
215/55 R17 94H
ALL MASTER M+S MYKI Q5 VREDESTEIN . Made in Poland.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, Автолюкс, Делівері... ) накладним платижем.
У звязку з нестабільністю на ринку валют, ціни уточнюйте за телефоном.
Безкоштовна доставка до Львова!
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Висота профілю шини | 50 |
| Індекс навантаження шини | 100/90 |
| Індекс швидкості | N |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Vredestein |
| Ширина шини | 205 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 17" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |