




2 210 ₴
Показати оптові ціниШина легкова, всесезонна:
205/55 R17 95H
DOMIN TECHNIC Q5 VREDESTREIN. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платижем. ( Оплата при отриманні )
Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб: 09:00-13:00
Нд: Вихідний.
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс навантаження шини | 100/90 |
| Індекс швидкості | H |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | CAT |
| Ширина шини | 205 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 17" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |