




3 460 ₴
Показати оптові ціниШина 4х4, зимова:
225/65 R17 103H
M+S 4x4 EXTREEME GLOB-GUM. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері) накладним платежем. (Оплата при отриманні)
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/tFdooeY_FPM
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Glob-Gum |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Зимові шини під шип |
| Стан | Новий |
| Призначення | Позашляховики |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | H |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Ширина шини | 225 мм |
| Індекс навантаження шини | 102/104 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 17" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |