


2 270 ₴
Показати оптові ціниШина легкова, зимова:
225/40 R18 92H
GAUTH-PNEUS DOMIN ALPIN MASTER 4. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері) накладним платежем. (Оплата при отриманні)
Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб: 09:00-13:00
Нд: Вихідний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G&G |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 40 |
| Індекс швидкості | H |
| Індекс навантаження шини | 100/90 |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Ширина шини | 225 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 18" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |