




6 700 ₴
Показати оптові ціниШина болотна M/T:
285/75 R16 122/118Q
TAGOM ANACONDA MT. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері) накладним платежем.(Оплата при отриманні)
Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб: 09:00-13:00
Нд: Вихідний.
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/gQ_vBeH_y50
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | M&T |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Позашляховики |
| Висота профілю шини | 75 |
| Індекс швидкості | Q |
| Індекс навантаження шини | 120 |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 285 мм |
| Ось | Універсальна |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |