




2 830 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Легковантажні |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | R |
| Виробник | CAT |
| Ширина шини | 205 мм |
| Індекс навантаження шини | 102/110 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Тип | Безкамерна "TL" |