




3 780 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Легковантажні |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс навантаження шини | 100 |
| Індекс швидкості | H |
| Виробник | Matador |
| Ширина шини | 225 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |