




2 040 ₴
Показати оптові ціниШина легкова, всесезонна:
205/55 R16 91H
ALL MASTER Q5 (Vredestein) DOMIN. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками
(Нова Пошта, SАТ, Делівері), накладним платежем (оплата при отриманні).
Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб: 09:00-13:00
Нд: Вихідний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G&G |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс швидкості | H |
| Індекс навантаження шини | 91 |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 205 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |