




2 380 ₴
Показати оптові ціниШина легкова, літня:
215/60 R16 95T
GAUTH PNEUS HP PRIMO SPORT, made in Europe-Poland.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. ( Оплата при отриманні )
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/z0Bg38Ng5BQ
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс навантаження шини | 95 |
| Індекс швидкості | H |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | CAT |
| Ширина шини | 215 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |