




6 320 ₴
Показати оптові ціниШина 4х4, болотна:
265/75 R16 114K
ANACONDA GREEN WAY. Made in Great Britain
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. ( Оплата при отриманні )
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/gQ_vBeH_y50
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Позашляховики |
| Висота профілю шини | 75 |
| Індекс швидкості | K |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 265 мм |
| Індекс навантаження шини | 114 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |