

3 130 ₴
Показати оптові ціниШина вантажна:
185 R14C 102/100Q
GLOB-GUM POWER GRIP, made in POLAND
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. (Оплата при отриманні)
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/37zHDWgc3EA
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G&G |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Легковантажні |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс швидкості | H |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Ширина шини | 185 мм |
| Індекс навантаження шини | 105 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 14" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |