




1 630 ₴
Шина легкова літня:
175/70 R13 82T
MYKI MASTER GP3000. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, САТ, Делівері.) накладним платежем ( оплата при отримані)
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/MvUXBxJmXRo
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 13" |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс навантаження шини | 82 |
| Індекс швидкості | T |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | GP |
| Ширина шини | 175 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 13" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |