




1 810 ₴
Показати оптові ціниШина легкова літня:
185/60 R14 82T
MYKI MASTER BRE-720. Made in Poland
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, САТ, Делівері.) накладним платежем (оплата при отриманні).
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс навантаження шини | 82 |
| Індекс швидкості | T |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | MASTER |
| Ширина шини | 185 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 14" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |