





5 890 ₴
Показати оптові ціниШина 4х4, болотна під шип:
265/75 R16 116Q
GLOB-GUM COLWAY C-TRAX AT M+S (BF GOODRICH), made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, SAT, Делівері) накладним платежем. (Оплата при отриманні).
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/RMjfZzNBE_A
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Glob-Gum |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Позашляховики |
| Висота профілю шини | 75 |
| Індекс швидкості | Q |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 265 мм |
| Індекс навантаження шини | 116 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |