





1 730 ₴
Показати оптові ціни
Шина легкова, зимова:
165/70 R14 83Q
MYKI MASTER FULDA. Made in Poland.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, САТ, Делівері.) накладним платежем. (Оплата при отриманні.)
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/wbyLfxm094Y
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс навантаження шини | 81 |
| Індекс швидкості | Q |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Fulda |
| Ширина шини | 165 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 14" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |