


1 910 ₴
Показати оптові ціниШина легкова, зимова:
195/60 R15 88H
M+S MYKI ALPIN 4. Made in EUROPE-POLAND
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. ( Оплата при отриманні )
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/brrsaoIEcRc
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс навантаження шини | 100/90 |
| Індекс швидкості | H |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | H&M |
| Ширина шини | 195 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 15" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |