




2 110 ₴
Шина легкова, літня:
225/45 R17 91V
GLOB-GUM SPORT 2. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. ( Оплата при отриманні )
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/_N4jdxWMOLg
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Glob-Gum |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 45 |
| Індекс швидкості | H |
| Індекс навантаження шини | 100/90 |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Ширина шини | 225 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 17" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |