



5 290 ₴
Показати оптові ціниШина 4х4, зимова:
245/70 R16 107Q
GLOB-GUM GALAXIE. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, САТ, Делівері) накладним платежем (оплата при отриманні).
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/oowpvcgSTgk
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Glob-Gum |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Зимові шини під шип |
| Стан | Новий |
| Призначення | Позашляховики |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс швидкості | Q |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 245 мм |
| Індекс навантаження шини | 107 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |