



2 070 ₴
Показати оптові ціниШина легкова M+S:
205/60 R16 92H
M+S MYKI ALL SEASON. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем (Оплата при отриманні)
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/aSPtNK7d0Kk
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс навантаження шини | 100/90 |
| Індекс швидкості | H |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | All Season |
| Ширина шини | 205 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |