



4 270 ₴
Показати оптові ціниШина 4х4, зимова:
235/65 R17 104H
GLOB-GUM DMZ3, made in EUROPE-POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. ( Оплата при отриманні )
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/bvur2gqxgF0
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Glob-Gum |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Призначення | Позашляховики |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | H |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Ширина шини | 235 мм |
| Індекс навантаження шини | 104 |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 17" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |