




3 510 ₴
Показати оптові ціниШина вантажна, всесезонна:
215/75 R16C 116/114Q
GLOB-GUM 4 SEASON, Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. (Оплата при отриманні)
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Легковантажні |
| Виробник | Glob-Gum |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 75 |
| Індекс швидкості | Q |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина шини | 215 мм |
| Індекс навантаження шини | 116/114 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |