




2 650 ₴
Показати оптові ціниШина легкова, літня:
235/55 R17 99H
DOMIN TECHNIC All Master Q5. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, Автолюкс, Делівері... ) накладним платижем (оплата при отриманні).
У звязку з нестабільністю на ринку валют, ціни уточнюйте по телефону.
+380676724589
+380937344755
! Безкоштовна доставка до Львова !
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс навантаження шини | 101/99 |
| Індекс швидкості | H |
| Виробник | MASTER |
| Ширина шини | 235 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 17" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |