



2 110 ₴
Показати оптові ціниШина легкова, зимова:
205/60 R16 92H
GAUTH PNEUS DOMIN TIPTYRE, Winter Eco Comfort. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, САТ, Делівері) накладним платeжем (оплата при отриманні).
Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб: 09:00-13:00
Нд: Вихідний
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/WeyqQtsl0Jk
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс навантаження шини | 100/90 |
| Індекс швидкості | H |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | ECO |
| Ширина шини | 205 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |