




2 740 ₴
Показати оптові ціниШина вантажна, всесезонна:
205/65 R16C 107/105R
All Season M+S MYKI. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, Автолюкс, Делівері... ) накладним платижем.
У звязку з нестабільністю на ринку валют, ціни уточнюйте по телефону.
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Легковантажні |
| Виробник | Glob-Gum |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | R |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина шини | 205 мм |
| Стан | Новий |
| Індекс навантаження шини | 107/105 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |