









3 610 ₴
Показати оптові ціниВідео-огляд даної шини - внизу ⬇⬇⬇
Шина тракторна,болотяна,всесезонна:
7.00 R16 Farmer 91 A6
Ширина протектора: 21 см
Висота шини: 71-72см.
MYKI Technic Agro Master. Made in Poland.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками
(Нова Пошта, SAT, Делівері), накладним платежем (оплата при отриманні). Без жодного завдатку.
Шукаєте де купити надійні всесезонні шини за вигідною ціною? Модель MYKI Technic Agro Master. — це поєднання європейських стандартів безпеки та виняткової витривалості.
Чому обирають шини від StepShyna?
Ці шини виготовляються на провідних заводах Польщі. На відміну від дешевих аналогів, що ми гарантуємо:
Переваги покупки в магазині StepShyna:
Оплата та доставка по Україні:
Є запитання? Телефонуйте нам:
📞0676724589 (🟣 Viber, 🔵 Telegram, 🟢WhatsApp)
📞0937344755
📞0500327101
Менеджер на зв’язку до 20:00!
Замовлення через кошик: 24/7 (ми зателефонуємо вам у найближчий робочий час).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Farmer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Індекс навантаження шини | 100/90 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 210 мм |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Тип | Шина |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |