








2 790 ₴
Показати оптові ціниШини тракторні.
6,5/80 R15 144 E
(ширина протектора 19 см, висота шини 63 см)
TM FARMER, UNIVERSAL TYRES. Made in Italy.
Підходять на мотоблок, ЛуАЗ, Москвич.
Безкамерна шина, при можливості ставиться камера, забортовується на будь-який диск R15 (автомобільний).
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. ( Оплата при отриманні )
Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб: 09:00-13:00
Нд: Вихідний.
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/ccbi0ByLXTc
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ЛуАЗ |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Індекс навантаження шини | 144 |
| Індекс швидкості | E |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 80 |
| Ширина шини | 160 мм |
| Зовнішній діаметр шини | 15" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |