





1 670 ₴
Шина легкова, всесезонна:
205/55 R16 91H
M+S CONTI 810 GLOB-GUM. Made in Poland.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, Автолюкс, Делівері... ) накладним платижем.
У звязку з нестабільністю на ринку валют, ціни уточнюйте по телефону.
Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб: 09:00-13:00
Нд: Вихідний
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/uAFdenh3ML8
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Glob-Gum |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс навантаження шини | 100/90 |
| Індекс швидкості | T |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина шини | 205 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Зовнішній діаметр шини | 15" |
| Призначення | Легкові |