








3 560 ₴
Показати оптові ціниВідео-огляд даної шини - внизу ⬇⬇⬇
Шина вантажна,всесезонна-болотна:
195/75 R16C Berliner 107/109N
GAL-GUM Berliner. Made in Poland.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками
(Нова Пошта, SAT, Делівері), накладним платежем (оплата при отриманні). Без жодного завдатку.
Шукаєте де купити надійні вантажно-болотні шини за вигідною ціною? Модель GAL-GUM Berliner — це поєднання європейських стандартів безпеки та виняткової витривалості.
Чому обирають шини від StepShyna?
Ці шини виготовляються на провідних заводах Польщі. На відміну від дешевих аналогів, що ми гарантуємо:
Переваги покупки в магазині StepShyna:
Оплата та доставка по Україні:
Є запитання? Телефонуйте нам:
📞0676724589 (🟣 Viber, 🔵 Telegram, 🟢WhatsApp)
📞0937344755
📞0500327101
Менеджер на зв’язку до 20:00!
Замовлення через кошик: 24/7 (ми зателефонуємо вам у найближчий робочий час).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Позашляховики |
| Виробник | Glob-Gum |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 75 |
| Індекс швидкості | N |
| Ширина шини | 195 мм |
| Індекс навантаження шини | 107/105 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |