




2 030 ₴
Показати оптові ціниШина легкова, всесезонна:
215/55 R16 93H
M+S GAUTH-PNEUS ALL MASTER Q5 (VREDESTEIN). Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. ( Оплата при отриманні )
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G&G |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс швидкості | H |
| Індекс навантаження шини | 100/90 |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 215 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |