






2 210 ₴
2 099,50 ₴
Показати оптові ціни
Відео-огляд даної шини - внизу ⬇⬇⬇
Шина легкова,літня:
225/55 R16 99V
GAL-GUM Eurodynamic Sport 3 . Made in Poland.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками
(Нова Пошта, SAT, Делівері), накладним платежем (оплата при отриманні). Без жодного завдатку.
Шукаєте де купити надійні літня шини за вигідною ціною? Модель GAL-GUM Eurodynamic Sport 3 — це поєднання європейських стандартів безпеки та виняткової витривалості.
Чому обирають шини від StepShyna?
Ці шини виготовляються на провідних заводах Польщі. На відміну від дешевих аналогів, що ми гарантуємо:
Переваги покупки в магазині StepShyna:
Оплата та доставка по Україні:
Є запитання? Телефонуйте нам:
📞0676724589 (🟣 Viber, 🔵 Telegram, 🟢WhatsApp)
📞0937344755
📞0500327101
Менеджер на зв’язку до 20:00!
Замовлення через кошик: 24/7 (ми зателефонуємо вам у найближчий робочий час).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Glob-Gum |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Легкові автомобілі |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс швидкості | V |
| Індекс навантаження шини | 100/98 |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 225 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |