




4 380 ₴
Шини нові тракторні:
7,50 R16 8PR
TAGOM HIGH TRACTOR.
Завод DOMIN.
Made in Poland ( виробництво Польща).
Ширина протектора: 20 см
Висота шини: 78 см.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері... ) накладним платижем.
Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб: 09:00-13:00
Нд: Вихідний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Farmer |
| Тип | Шина |
| Ширина шини | 200 мм |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Призначення | Селгосптехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадковий діаметр шини | 16" |