







1 940 ₴
Показати оптові ціниВідео-огляд даної шини - внизу ⬇⬇⬇
Шина легкова,всесезонна:
185/65 R15 88H
DOMIN Technic All Master Q5. Made in Poland.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками
(Нова Пошта, SAT, Делівері), накладним платежем (оплата при отриманні). Без жодного завдатку.
Шукаєте де купити надійні всесезонні шини за вигідною ціною? Модель DOMIN TECHNIC ALL MASTER Q5 — це поєднання європейських стандартів безпеки та виняткової витривалості.
Чому обирають шини від StepShyna?
Ці шини виготовляються на провідних заводах Польщі. На відміну від дешевих аналогів, що ми гарантуємо:
Переваги покупки в магазині StepShyna:
Оплата та доставка по Україні:
Є запитання? Телефонуйте нам:
📞0676724589 (🟣 Viber, 🔵 Telegram, 🟢WhatsApp)
📞0937344755
📞0500327101
Менеджер на зв’язку до 20:00!
Замовлення через кошик: 24/7 (ми зателефонуємо вам у найближчий робочий час).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vredestein |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | H |
| Індекс навантаження шини | 88 |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Ширина шини | 185 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 15" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |