








3 460 ₴
Показати оптові ціниВідео-огляд даної шини - внизу ⬇⬇⬇
Шина легкова,зимова 4х4:
225/65 R17 103H
GLOB-GUM Winter C2. Made in Poland.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками
(Нова Пошта, SAT, Делівері), накладним платежем (оплата при отриманні). Без жодного завдатку.
Шукаєте де купити надійні зимові шини за вигідною ціною? Модель GLOB-GUM Winter C2 — це поєднання європейських стандартів безпеки та виняткової витривалості.
Чому обирають шини від StepShyna?
Ці шини виготовляються на провідних заводах Польщі. На відміну від дешевих аналогів, що ми гарантуємо:
Переваги покупки в магазині StepShyna:
Оплата та доставка по Україні:
Є запитання? Телефонуйте нам:
📞0676724589 (🟣 Viber, 🔵 Telegram, 🟢WhatsApp)
📞0937344755
📞0500327101
Менеджер на зв’язку до 20:00!
Замовлення через кошик: 24/7 (ми зателефонуємо вам у найближчий робочий час).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Glob-Gum |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Зимові шини під шип |
| Стан | Новий |
| Призначення | Позашляховики |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | H |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Ширина шини | 225 мм |
| Індекс навантаження шини | 102/104 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 17" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |