






2 270 ₴
2 156,50 ₴
Показати оптові ціниВідео-огляд даної шини - внизу ⬇⬇⬇
Шина легкова,зимова:
225/40 R18 92H
DOMIN TypTire Alpin Master 4. Made in Poland.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками
(Нова Пошта, SAT, Делівері), накладним платежем (оплата при отриманні). Без жодного завдатку.
Шукаєте де купити надійні зимові шини за вигідною ціною? Модель DOMIN TypTire Alpin Master 4 — це поєднання європейських стандартів безпеки та виняткової витривалості.
Чому обирають шини від StepShyna?
Ці шини виготовляються на провідних заводах Польщі. На відміну від дешевих аналогів, що ми гарантуємо:
Переваги покупки в магазині StepShyna:
Оплата та доставка по Україні:
Є запитання? Телефонуйте нам:
📞0676724589 (🟣 Viber, 🔵 Telegram, 🟢WhatsApp)
📞0937344755
📞0500327101
Менеджер на зв’язку до 20:00!
Замовлення через кошик: 24/7 (ми зателефонуємо вам у найближчий робочий час).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G&G |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Легкові автомобілі |
| Висота профілю шини | 40 |
| Індекс швидкості | H |
| Індекс навантаження шини | 100/90 |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Ширина шини | 225 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 18" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |