




4 700 ₴
Показати оптові ціни
Шина болотна, всесезонна, 50/50:
245/70 R16 106R
MYKI EXPLORER A/T (BF GOODRICH) M+S, Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері) накладним платежем. (оплата при отримані).
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/RMjfZzNBE_A
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Позашляховики |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс швидкості | R |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 245 мм |
| Виробник | CAT |
| Індекс навантаження шини | 102/110 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |