




2 320 ₴
Показати оптові ціниШина легкова, всесезонна:
225/50 R17 94H
DOMIN Q5 (Vredestein) Gauth Pneus. Made in Poland.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері) накладним платежем. (оплата при отриманні)
Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб: 09:00-13:00
Нд: Вихідний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Висота профілю шини | 50 |
| Індекс навантаження шини | 100/90 |
| Індекс швидкості | H |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Vredestein |
| Ширина шини | 225 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 17" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |