




4 540 ₴
Показати оптові ціниШина болотна, всесезонна, 50/50:
235/70 R16 106R
MYKI EXPLORER A/T (BF GOODRICH) M+S, Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері) накладним платежем.(Оплата при отриманні)
Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00-17:00
Субота: 09:00-13:00
Неділя: Вихідний.
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/RMjfZzNBE_A
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Glob-Gum |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Позашляховики |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс швидкості | R |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 23.5" |
| Індекс навантаження шини | 102/110 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |