



2 650 ₴
Показати оптові ціниШина легкова, літня:
215/65 R16 102H
DOMIN GAUTH-PNEUS TECHNIC PRIME. Made in Poland..
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері) накладним платежем.(Оплата при отриманні)
Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб: 09:00-13:00
Нд: Вихідний
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/H2wE3kGFmmo
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G&G |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Позашляховики |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | H |
| Індекс навантаження шини | 100/102 |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 215 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина з підвищеним навантаженням | Немає |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |