




2 100 ₴
Показати оптові ціниШина легкова, літня:
205/55 R16 91H
DOMIN EcoComfort. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері) накладним платежем. (Оплата при отриманні)
Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб: 09:00-13:00
Нд: Вихідний.
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/z0Bg38Ng5BQ
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс швидкості | H |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | ECO |
| Ширина шини | 205 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Призначення | Легкові |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |