





6 430 ₴
Шина болотна:
31/10,5 R15 109S (265/75 R15)
GLOB-GUM SPIDER (SIMEX) EXTREME OFF ROAD. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками
(Нова Пошта, SAT, Делівері), накладним платежем.(Оплата при отриманні)
Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб: 09:00-13:00
Нд: Вихідний.
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/d6qwEJDL-uk
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Позашляховики |
| Виробник | Glob-Gum |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Висота профілю шини | 75 |
| Індекс швидкості | S |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина шини | 265 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 15" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |