





2 810 ₴
Показати оптові ціниШина легкова, зимова:
215/60 R1695H
DOMIN TECHNIC ALPIN 4. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками
(Нова Пошта, SAT, Делівері), накладним платежем (оплата при отриманні).
Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб: 09:00-13:00
Нд: Вихідний.
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезонність шин | Зимові шини під шип |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс навантаження шини | 100/100 |
| Індекс швидкості | Q |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | SAT |
| Ширина шини | 215 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |