





1 810 ₴
Показати оптові ціниШина легкова, зимова:
215/60 R1695H
DOMIN GAUTH-PNEUS SNOW-GRIP. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками
(Нова Пошта, CAT, Делівері), накладним платежем (оплата при отримані).
Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб: 09:00-13:00
Нд: Вихідний.
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/z0Bg38Ng5BQ
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G&G |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс швидкості | T |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Ширина шини | 185 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 15" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |