




1 770 ₴
Шина легкова, зимова:
185/65 R14 86Q
GAL-GUM ALPIN 3 WINTER A3. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері... ) накладним платижем (оплата при отриманні).
У звязку з нестабільністю на ринку валют, ціни уточнюйте по телефону
Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб: 09:00-13:00
Нд: Вихідний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Glob-Gum |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Індекс швидкості | Q |
| Ширина шини | 185 мм |
| Висота профілю шини | 85 |
| Тип шини | Радіальна |
| Зовнішній діаметр шини | 14" |