




1 810 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G&G |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму шин | Нижче 64 |
| Індекс швидкості | H |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Ширина шини | 185 мм |
| Висота профілю шини | 85 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 15" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |